مودم روتر G242 New Face GPON

مودم روتر G242 New Face GPON

برند: Samsung
برای قیمت تماس بگیرید
رنگ:


رابط‌‌ها:


کیفیت خدمات (QoS):


تعداد پورت اترنت RJ-45:


فرکانس قابل پشتیبانی:


تعداد آنتن:


ONT مدل G242 قابلیت ارایه سرویس های سه گانه Video , Voice , Data را با بهره گیری از فناوری GPON بر روی فیبر نوری مهیا می سازد. از ویژگی های این دستگاه امکان دسترسی به اینترنت از طریق فیبر نوری با سرعت دانلود 2/448 گیگابایت بر ثانیه است.
ارایه سرویس های Gaming , IPTV Online و همچنین سرویس های مدرن VoIP (خدمات تلفن بر بستر IP ) از قابلیت های این دستگاه ONT می باشد . با استفاده از پورت USB این دستگاه ، امکان هم رسانی و ذخیره سازی روی حافظه جانبی برای کاربران مهیا شده است.

این مودم از محصولات یوتل ساخت ایران مناسب برای استفاده کاربران حرفه ای خانگی و سازمان ها طراحی و تولید شده است. این مودم دارای ۲ پورت LAN پشتیبانی از IPv4 و IPv6 می باشد.

ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 28 x 170 x 105
وزن 300

مشخصات کامل

 

مشخصات فیزیکی

 ابعاد 170*105*28 میلی‌متر
 وزن  300 گرم

 

 

ویژگی‌های سخت‌افزاری

رابط‌‌ها LAN Port: 2 x RJ 45, Optical Port : 1x SC/APC, FXC Port: 1x RJ11
تعداد پورت اترنت RJ-45 دو عدد
تعداد پورت RJ-11 یک عدد
سرعت انتقال اطلاعات 2.488 Gbps
کلیدها ON/OFF  -  RESET  -  WPS  - WIFI
تعداد آنتن 2*2
نوع آنتن 2*2 MIMO Antenna
قدرت آنتن 5dBi
نشانگر LED دارد
توضیحات نشانگر LED شامل POWER / PON / LOS / LAN / WIF / FXS
استانداردهای IEEE G.984x / 802.11n / 802.1q.p / 802.3
منبع تغذیه 12V DC, 1A

 

 

ویژگی‌های بی‌سیم

استانداردهای بی‌سیم  
فرکانس قابل پشتیبانی 2.4 گیگاهرتز
امنیت بی‌سیم WEP-WPA-WPA2 Mixed
قدرت انتقال 300Mbps

 

ویژگی‌های نرم‌افزاری

کیفیت خدمات (QoS) دارد
DHCP دارد
DDNS دارد
DDOS Protection  
Virtual Server  
Port Forwarding دارد
توضیحات Port Forwarding  
نوع اتصال به اینترنت PON
(Virtual Private Network (VPN  
فایروال و امنیت دسترسی دارد
مدیریت Web / TR069

 

سایر ویژگی‌ها

گواهی‌نامه‌ها گواهی‌نامه‌ها گواهی تایید نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
پشتیبانی از سیستم‌عامل‌های Windows / Android / IOS
درجه حرارت 0-40سانتی گراد
سایر مشخصات کشور سازنده: ایران
اقلام همراه 1x GPON Modem Router (G.242) / 1x RJ-45 Ethernet Cable / 1x installation Guide / 1x Power Adaptor / 1x Warranty Card